RAYLI TENTE SİSTEMLERİ

Raylı tenteler kullanım açısından üretimi yapılan tenteler arasında en kolay kullanılan tente çeşididir. Adından da anlaşılacağı üzere raylar sistemi ile bir yere monte edilerek kolayca toplanıp açılmaya el verişlidir. Kullanımının kolay olması sebebiyle de en çok tercih edilen tente türüdür. 

Raylı tenteler küçük bir bölgeye yapılabileceği gibi büyük bölgelere de kurulabilir ve rahatlıkla kullanılabilir.İstenildiğinde tamamen kapatılabilir Ya da bir kısmı açık bırakılabilir. Raylı tente sistemlerinin en önemli avantajıda budur. Kullanıcılara her türlü kullanım kolaylığı sağlar.İçerisinde bulunan raylar sayesinde hem ileri hemde geri kolayca hareket edilebileceği için hemen hemen her mekanda kullanılabilir. 

Kullanım alanları daha çok gölgelenme görevi gördüğü için balkon üstleri , cafeler ve otellerdir. Kullanılacak alanın büyüklüğüne görede maliyeti değişmektedir.Firmamız uzun yılların verdiği tecrübe ile raylı tente sistemleri konusunda da uzmanlaşmış ve siz değerli müşterilerimize her zaman kolaylık sağlamaktadır.