TIR TENTE

Tır brandası olarak da bilinen tır tentesi adından da anlaşılacağı üzere uzun yolda taşımacılık işlemi yapan birçok tıra uygulanmaktadır. Su geçirmez özelliği ile yağmur ve her türlü kötü hava şartından etkilenmeyen tır tenteleri kullanımı açısından oldukça kolay olup toplanma katlanma kolaylığı ile de büyük bir kullanım kitlesine sahiptir. 
Tente sektörünün en önemli isimlerinden olan firmamız Türkiye nin birçok yerine tente satışı yapmaktadır. Kaliteli malzeme , uygun fiyat ve uzman ekibi ile her zaman müşterilerine yardımcı olan firmamız size bir telefon uzaklığında. Mümkün olan en kısa sürede arayın sizlerde kampanyalarımızdan ve ödeme kolaylığımızdan yararlanın. 

Yurt içinde ve yurt dışında nakliye işlemi yapan tüm tır kullanıcıları için çok fazla kolaylık sağlayan tır brandaları içerisinde bulunan kayar sistemi ile yükleme ve boşaltma işleminde de büyük kolaylık sağlamaktadır. 
Digital baskı sayesinde firma isimleri yada reklamları da yapılan tır brandaları gideceği her yere firma isimini de taşıyarak taşımacılıkta sağladığı kolaylığın dışında tanıtım ve reklam hizmetlerinizi de sağlamaktadır.